Başkandan Saruhanlı, Gördes ve Gölmarmara’ya Müjde!

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ilçesine bağlı Son Sokak’ta başlattıkları prestij cadde düzenlemelerini tamamladıklarını belirtti.

Yerel 14.06.2022, 21:55
Başkandan Saruhanlı, Gördes ve Gölmarmara’ya Müjde!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Haziran ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda prestij cadde düzenleme çalışmaları bilgi vererek, Turgutlu ilçesi Son Sokak’ta çalışmalarını tamamladıklarını belirttti.

Başakn Ergün, Saruhanlı ilçesi Atatürk, Hükümet, Namık Kemal ve Talat Paşa Caddeleri; Gördes ilçesi Fatih ve Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Özgür Artunç Bulvarları ile Gölmarmara ilçesi Uğur Mumcu Caddesi’nde prestij cadde çalışması başlatacaklarını müjdeledi.

İl genelinde çalışmaların yoğun tempoda devam ettiğini belirten Manisa büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ilçesine bağlı Son Sokak’ta başlattıkları prestij cadde düzenlemelerini tamamladıklarını belirterek, çalışmaların ilçe halkına hayırlı olmasını diledi. Yeni prestij cadde düzenlemeleri hakkında da bilgi veren Başkan Ergün, “Şimdi de Saruhanlı ilçemiz Atatürk, Hükümet, Namık Kemal ve Talat Paşa Caddeleri; Gördes ilçemiz Fatih ve Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Özgür Artunç Bulvarları ile Gölmarmara ilçemiz Uğur Mumcu Caddesi’nde prestij cadde çalışması başlatacağız. Gölmarmara ilçemiz Uğur Mumcu Caddesi’nde daha önce altyapı çalışmalarını tamamlamıştık. Saruhanlı ilçemizdeki caddelerimizde MASKİ tarafından yağmur suyu ve içme suyu hattı, Gördes ilçemizde de kanalizasyon ve içme suyu hattı imalatları yapılacak. Altyapı çalışmalarının sözleşmesini yüklenici firma ile imzaladık. İnşallah yakın zamanda bu caddelerimizde altyapı işine start vereceğiz. Üstyapı için de 5 Temmuz gününe ihale tarihini aldığımızın müjdesini buradan vermek istiyorum. Değerli belediye başkanlarımıza ve hemşerilerime hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Kaynak: GARABEY
Yorumlar (0)