BAYRAM BOYUNCA EKİPLER 1200 TON ATIK TOPLADI

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü geride kalan 4 günlük Kurban Bayramında yoğun mesai ile çalışmalarına devam etti.

Yerel 13.07.2022, 20:00
BAYRAM BOYUNCA EKİPLER 1200 TON ATIK TOPLADI

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 4 gün boyunca hem kentin genel temizliği görevini sürdürüp hem de kurban atıklarının toplanması konusunda yoğun mesai harcadı. 4 gün boyunca kentin farklı noktalarında çalışmalarını sürdüren ekipler, toplamda 1200 ton evsel ve kurban atığı topladı.

110 PERSONEL BAYRAM BOYUNCA TAM MESAİ YAPTI

Kentin genel temizliği için bayram boyunca Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı 20 adet çöp aracı, kamyon, kazıcı yükleyici ve kamyonet kurban kesim noktalarında hizmet verirken, 9 araç da şehrin muhtelif yerlerinde çöp ve atık toplama hizmeti verdi. Toplamda 29 araç, 110 personel ile temizlik hizmeti şehrin her noktasında aksamadan devam etti.

Geri Dönüşüm Fatsa

KESİM VE SATIŞ YERLERİNDE TEMİZLİK VE DEZENFEKTE HİZMETİ VERİLDİ

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kurbanlık satış ve kurban kesim yerlerinde dezenfekte çalışmaları da yürüttü. Kurbanlık satış ve kesim alanları bayram öncesi ve sonrasında yıkanıp, sıkça dezenfekte edildi. Ayrıca konteyner yıkama aracı ile de çöp konteynerlerinin yıkanarak dezenfekte çalışmalarına devam ediliyor.

“SAĞLIKLI VE TEMİZ BİR BAYRAM GEÇİRDİK”

4 günlük yoğun çalışmalar hakkında konuşan Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, “Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar'ın talimatları doğrultusunda kentimizde hijyen konusunda bir aksaklık yaşanmaması adına yoğun bir çaba gösterdik. Temiz bir çevrede sağlıklı bir bayram geçirebilmek için elimizden geleni yaptık. 4 gün boyunca yoğun mesai harcayan, özenle çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızdan ricamız çevreyi kirletmeyelim, kirletenleri de uyaralım” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)