Alexa

Bebekli’ye 19 Kilometre İçme Suyu Hattı Döşeniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Kula’nın Bebekli Mahallesinde 12 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaşmasının ardından 19 kilometrelik içme suyu hattı döşeme işine de başladı.

Bebekli’ye 19 Kilometre İçme Suyu Hattı Döşeniyor

Kula’nın Bebekli Mahallesinde 12 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaşmasının ardından 19 kilometrelik içme suyu hattı döşeme işine de başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile mahallelerin altyapısını sağlıklı hale getirmeye devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Kula’nın Bebekli Mahallesinde başlayan 12 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında sona yaklaşıldı. Ekipler, mahallede 19 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışmasına da başladı. Altyapı çalışmalarının noktalanması ile birlikte mahallede 50 bin metrekarelik kilit parke ve bordür taşı uygulaması hayata geçirilecek.

“Cengiz Başkana teşekkür ediyoruz”

Mahalle Muhtarı Rahmi Gök, “Çalışmalar çok güzel. İşler hızlı bir şekilde ilerliyor. Yapılan işlerden çok memnunuz. Cengiz Başkana teşekkür ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun. Çalışmalar tamamlanınca Başkanımızı mahallemizde ağırlamak istiyoruz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 16:06
YORUM EKLE