Alexa


Belediye Başkanı Yılmaz, Çalışanları Tehdit mi Ediyor?

MHP Samsun Büyükşehir adayı Ferhat Günaydın büyükşehir belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmazı sert dille uyardı. "Belediye çalışanları üzerinden pirim yapmaya çalışma!" dedi.

Yerel 23.02.2014, 20:29 23.02.2014, 21:07
Belediye Başkanı Yılmaz, Çalışanları Tehdit mi Ediyor?

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Büyükşehir adayı Ferhat Günaydın büyükşehir belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmazı sert dille uyardı. "Belediye çalışanları üzerinden pirim yapmaya çalışma!" dedi.

MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Ferhat Günaydın; Başkan seçilmesi halinde belediye çalışanları için tehdit unsuru olacağı yönünde bir dedikodunun Büyükşehir Belediyesi’nde yayılmaya çalışıldığını öne sürerek, “Başkan Yılmaz, seçimi kaybedeceğini anlayınca kendisine farklı çıkış yolları aramaya başladı."dedi.

 Belediye çalışanları arasında da başkan olması halinde işçilerin zor durumda bırakılacağı yönünde bir dedikodu yaydırmaya çalıştığını söyleyen Günaydın: "
Bunu kendisinin de işçilere dile getirdiğini duyduk. Milletin işiyle, aşıyla oynamak kimin işi, herkes iyi biliyor. Dolmuş esnafı da, Saathane esnafı da, şehir merkezine ulaşıp ürününü satamayan çiftçi de, kısaca tüm Samsun biliyor. Korkunun ecele faydası hiç olmadı, bunu bilmek lazım. Açık ve net dile getiriyorum ki bu seçimleri kazanacağım, Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına da huzurlu bir çalışma ortamı sağlayacağım.Belediye çalışanları üzerinde kurulan korku imparatorluğuna son vereceğim. İşten çıkartma, zor durumda bırakma dönemine son verip, belediye çalışanları ile büyük bir aile ortaya çıkartacağız. Söz veriyorum” diye konuştu.


Seçimlerin ardından mevcut belediye yönetimini en nazik şekilde uğurlayacaklarını söyleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Ferhat Günaydın, “Samsun’un özlemini çektiği belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Sosyal, kültürel, sportif, istihdama dayalı bir belediyecilik anlayışını en iyi hizmetlerle halka sunacağız. Biliyorum, Samsun halkı da bunaldı kendisine üstten bakan, ulaşılmaz havalarında, kendisinden başkasının sözüne dikkat etmeyen belediye yönetiminden. 15 yıldır yaşanan sıkıntılar 30 Mart’ta sona erecek. Mevcut belediyecilik anlayışını en nazik şekilde uğurlayacağız ve önümüzdeki 5 yıl da belediye nasıl yönetilir başta onlar olmak üzere herkese göstereceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P