BEM-BİR-SEN'den Geleneksel İftar Programı

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen)’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) iftar yemeği düzenled

Yerel 28.06.2016, 13:04 28.06.2016, 13:26
BEM-BİR-SEN'den Geleneksel İftar Programı

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen)’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası tarafından düzenlenen iftar proğramına üst düzey yöneticiler katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Anakent Sosyal Tesislerinde Bem-Bir-Sen tarafından düzenlenen iftar yemeğine, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı, Şube Başkanı Nurettin sever, Samsun Şubesi yönetimi, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, Belediye çalışanları ile  Bürokrat  ve daire başkanları katıldı.

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin Sever iftar sonrasında, barış birlik ve beraberlik temalı konuşma yaptı. Ramazan ayının rahmet ay'ı olduğunu ifade eden Sever;  Ramazan ayının, zengin fakir, yaşlı genç, büyük- küçük herkesi birleştirdiğini belirtti. Çalışanların kazanımları için mücadele ettiklerini, ellerinden geleni yaptıklarını ve yapacaklarını söyledi.

Ayrıca, Nurettin Sever; Her yıl yapılmakta olan geleneksel iftar programı ile yöneticiler ve üyelerle bir araya gelerek gönül birlikteliği yaşadıklarını belirtti.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEMBİRSEN) Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı konuşmasında;  'Bem-Bir-Sen olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında üyelerimiz ve sendikalarımızla bir araya geldik. Birlik beraberliğimizin pekişmesi adına bu tür programlara önem veriyoruz. Allah kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın ’ dedi.

Karslı, Türkiye’de birlik ve beraberliğin tesisi ve devamı için gayretle çalıştıklarını Belediye çalışanlarının problemleriyle yakından ilgilendiklerini söyledi.

Yorumlar (0)