Birlikte ve sevgiyle yol alacağız; Güçlü kalmanın tek yolu bu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Birlikte ve sevgiyle yol alacağız. Güçlü kalmanın tek  yolu bu. Bu sayede yönümüz daima ileri olacaktır” dedi.

Yerel 28.12.2020, 22:07 28.12.2020, 23:43
Birlikte ve sevgiyle yol alacağız; Güçlü kalmanın tek yolu bu

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Birlikte ve sevgiyle yol alacağız. Güçlü kalmanın tek yolu bu. Bu sayede yönümüz daima ileri olacaktır” dedi.

Sandıkçı yaptığı açıklamada,“ Ne yaparım değil, birlikte nasıl yaparız anlayışını hakim kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Gözümüz de kulağımızda vatandaşımızda. Özellikle bu zor dönemde şartların elverdiği sürece bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Elimizden ne geliyorsa yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu zor günleri yan yana, omuz omuza, yürek yüreğe aşacağız. Daha iyisi için mücadele edeceğiz. İlçemizde yatırımlar devam ediyor. Projeler devam ediyor. Salgın ile mücadele devam ediyor. Zor günler kısa bir zaman sonra bitecek inşallah” dedi.

İlçeye yapılan yatırımlar ilgili esnaf ve vatandaşa bilgi veren Sandıkçı, vatandaşların sorulanı da yanıtladı. Şartlar ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın bu günlerin geçeceğini ifade eden Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, “ Şehir Hastanesi, noter, yeni açılan ilçe müdürlükleri, imar, kentsel dönüşüm, eğitim, istihdam alanında durmadan adımlar atıyoruz. Projeler hayata geçiriyor ve hazırlıyoruz. Yarınlarımız güçlü olsun diye. Umutlarımız hep diri kalsın diye. Güzel günler lafla değil, emekle alın teri ile gelir. Biz omuz omuza olduğumuz sürece yarınlar bizimdir. Kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)