'Birlikten Kuvvet Doğar'

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları ve İş adamlarının buluştuğu Atakum Tuğra Kafe’de düzenlenen kahvaltı programına Samsun Valisi İbrahim Şahin'de katıldı.katıldı.

Yerel 26.02.2016, 16:22
'Birlikten Kuvvet Doğar'
Atakum Belediye Başkanı İshak TAŞÇI, Atakum ilçesinde yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun'da yapılan ve yapılmakta olan çalışmalarla ilgi bilgi verdi. Yılmaz: '550 kilometre köy yolunu çamurdan kurtarıp vatandaşımızın kullanımına açtık. Samsun’u yol, altyapı ve kanalizasyon alanında Türkiye’nin diğer şehirlerinden farklı bir standartta getireceğiz.' dedi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin; birlikteliğe vurgu yaparak; 'Allah nazardan saklasın. Bu birliktelik kıskanılacak ve gıpta edilecek bir birlikteliktir. Çünkü Samsun bunu başarmıştır. Bu birliktelik bir sürü güzellikleri ve sinerjiyi ortaya çıkaracaktır. ‘Birlikten Kuvvet Doğar.’ Onun için ülkemizin geçtiği süreci dikkate alırsak bir araya gelmek, birlikte bir şeyler üretebilmek ve yaptığınız işlerde rakip bile olsanız, bu birliktelik ortak olma kabiliyetini de ortaya çıkaracaktır. Onun için sizleri kutluyorum. Bu birlikteliğin artarak devam etmesini diliyorum.'dedi.

Atakum Yalı Kafe’de düzenlenen kahvaltı programına, Atakum Kaymakamı Ali BAKOĞLU, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan ÇAKIR, , İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN ,Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, Kavak Belediye Başkanı İbrahim SARICAOĞLU, İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri BAŞARAN, sivil toplum temsilcileri ve iş adamları katıldı.

Yorumlar (0)