Bulut'tan Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezine Övgü

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Manisa Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'ni ziyaret etti.

Yerel 18.09.2020, 12:23
Bulut'tan Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezine Övgü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'ni ziyaret eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un eşi Gaye Hatun Bulut, Türkiye'nin çoğu yerinde böyle güzel ve kapsamlı merkez olmadığını ifade etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım'ın da bulunduğu Hayvan barınağı ziyaretinde değerlendirmelerde bulunan Hatun Bulut, çok yüksek standartlarda bir merkezle karşılaştığını ve Türkiye'nin çoğu yerinde böyle güzel ve kapsamlı merkez olmadığını belirtti. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un eşi Gaye Hatun Bulut, Manisa Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'ne ailesiyle birlikte bulunduğu ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Sağlık İşleri Daire Başkanı Uğur Başkal, Veteriner İşleri Şube Müdürü İsmail Çam, veteriner hekimler ve personeller hazır bulundu. 

Barınağı gezerken sevimli köpek bir dostumuzla karşılaşan Gaye Hatun Bulut, sahiplenme işlemi gerçekleştirdi. Veteriner hekimden bütün bilgileri alan Bulut, sevimli dostumuza en iyi şekilde bakacağını belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu