Bursa’da Havzalı Şehit Çavuş Göksu Şafak Şahin İçin Mevlit

TSK tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin için iakmet ettikleri Bursa’nın Osmangazi ilçesinde mevlit okutuldu.

Yerel 26.02.2018, 10:47 26.02.2018, 11:02
Bursa’da Havzalı Şehit Çavuş Göksu Şafak Şahin İçin Mevlit

Bursa Valiliği tarafından Bursa Havzalılar Tanışma ve Yardımlaşma Derneği işbirliği ile bulunduğu Osmangazi İlçesi Yunuseli Mahallesindeki şehidin evinin önünde düzenlenen mevlit programına Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan,  Havza Belediye Başkanı Av.Murat İkiz Bursa Garnizon Komutanı ve Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tank Albay Kıvanç Kerpişci, Bursa Merkez Komutanı  Topçu Albay Gürkan Çankaya, Samdef Başkanı Savaş Otruş,  Samgiad Başkanı Erol Beker, Bursa Valiliği Şehit ve Gazi İşlemler Şube Müdürü Kemal Kırayoğlu, Bursa Havzalılar Tanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Emrullah Kaya katıldılar.

Mevlit programına Havza’dan katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Şehidin babası Mustafa, annesi Reyhan, eşi Kadriye ve kardeşi Yunus Emre Şahin’e bir kez daha taziyelerini belirterek; “Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Allah’ım sizlere sabır versin. Şehidimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dilerim.” Dedi.

Bursa Havzalılar Tanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Emrullah Kaya mevlit programına katılan herkese teşekkür ederek; “Acı hepimizin acısı. Ailemizin acısını paylaşmak için uzaktan yakından mevlit programımıza katılan herkese teşekkür ederim. Allha şehitlerimize rahmeti ile muamele eylesin. ” dedi.

Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin (26), Samsun'un Havza ilçesinde 18 Şubat tarihinde toprağa verilmişti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu