Alexa

Büyükşehir ile Manisa Gaz El Ele Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Manisa Gaz, ortak bir çalışma yaparak yeni bir projeye imza attı. Proje kapsamında iki kurum da birbirine yangın ve doğal gaz konularında eğitim verecek.

Büyükşehir ile Manisa Gaz El Ele Verdi

Manisa Gaz, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile ortak bir çalışma yaparak yeni bir projeye imza attı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile Manisa Gaz arasında daha önce yapılan protokol gereği iki kurumun karşılıklı olarak eğitim vermesi konusunda anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma ve protokol gereği İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Manisa Gaz personellerine yangın eğitimi verilecekken, Manisa Gaz personelleri tarafından da İtfaiye Dairesi Başkanlığı personellerine doğalgaz konusunda bilgiler verilecek.

İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, yapılan protokol ile iki kurumun da birbirine yararlı bilgiler aktaracağını belirterek, itfaiye personellerinin doğalgaz yangınlarına daha iyi müdahalede bulunabileceklerini Manisa Gaz personellerinin ise olası yangın olaylarının önlenmesi konusunda temel bilgileri edineceklerini kaydetti. Gürhan İnal, yapılan protokolün iki kuruma ve vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE