Büyükşehir İtfaiye En İyi Hizmet İçin Çalışıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, il merkezi ve ilçelerde vatandaşlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için kontrol ve incelemelerini sürdürürken, olası bir durum karşısında en iyi iletişimi sağlamak için de telsiz haberleşmesi çalışmalarına devam ediyor.

Yerel 20.01.2020, 13:51 20.01.2020, 14:15
Büyükşehir İtfaiye En İyi Hizmet İçin Çalışıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, il genelinde vatandaşların mağduriyetlerini önlemek, en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla incelemelerinin yanında kontrollerini de sürdürüyor.

İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, Selendi ilçesini ziyaret ederek koordinatörlük ziyaretinde bulundu, Selendi İtfaiye Amirliği’nde personel ile bir araya geldi. Selendi’de yaptığı ziyaretlerde ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Selendi Hizmet Binası’nı ziyaret eden Gürhan İnal, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Sakin Gürbüz ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundu, durum değerlendirmesi yaptı. Başkan İnal daha sonra Selendi İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek personel ile bir araya geldi, yapılan çalışmalar ve verilen hizmetler hakkında bilgi aldı. Başkan İnal, daha sonra Mehmet Kaya ile birlikte olası durumlarda en iyi iletişimin sağlanmasına katkı sağlayan telsiz haberleşmesi için antenin çekim kuvvetinin en iyi olacağı düşünülen yer için incelemelerde bulundu.

İstenmeyen durumlarda telsiz haberleşmesinin önemine değinen İnal, telefon gibi bazı iletişim cihazlarının kullanılamadığı durumlarda telsiz haberleşmesiyle iletişimin sağlandığını belirterek, telsiz haberleşmesinin önemine vurgu yaptı. Telsiz anteni için yapılan incelemenin ardından Başkan İnal, itfaiye personeli ile birlikte sokak içlerinde bulunan yangın hidratlarının kontrolünü yaparak ziyaretini sonlandırdı. 


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)