Büyükşehir’den Kula Mezarlıklarında İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aydın Topdemir’i ziyaret eden Aslan, Topdemir’e görevinde başarılar diledi.

Yerel 22.06.2022, 10:28
Büyükşehir’den Kula Mezarlıklarında İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Kula ilçesini ziyaret ederek, ilçe mezarlığı ve gasilhanesinde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında personelden bilgi alan Aslan, ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

İl genelinde mezarlıkların bakım, onarım, temizlik ve güvenliği noktasında çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, çalışmaların aksamaması noktasında incelemelerine de devam ediyor. Bu kapsamda Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Kula ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aydın Topdemir’i ziyaret eden Aslan, Topdemir’e görevinde başarılar diledi. Ziyaretin ardından Topdemir ve ilgili şube müdürleriyle birlikte ilçe mezarlığı ve gasilhanesinde incelemelerde bulunan Daire Başkanı Aslan, çalışmalar hakkında personelden bilgi aldı. Aslan, il genelinde inceleme ve ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)