Canik Belediye Başkan Sandıkçı'dan 10 Kasım Mesajı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 10 Kasım dolayısıyla yayımladığı mesajda, "bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehit ve gazilerimizi minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum” dedi.

Yerel 09.11.2022, 21:35 09.11.2022, 21:44
Canik Belediye Başkan Sandıkçı'dan 10 Kasım Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Bizlere düşen en büyük görevin onun mirası olan Cumhuriyete sahip çıkmak olduğunu belirtti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yayımladığı mesajda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bağımsızlık yolunda verdiği mücadelesiyle tüm dünyaya örnek olduğunu ifade etti.

Başkan İbrahim Sandıkçı mesajında şunları söyledi:

 “Anadolu’da başlattığı İstiklal Mücadelesi ile milletimizin esarete asla boyun eğmeyeceğini tüm dünyaya gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk; ideali, duruşu, bağımsızlık ve hürriyet yolunda verdiği mücadelesiyle tüm dünyaya örnek olmuştur. Bizlere düşen en büyük görev, onun mirası olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak ve ülkemizin gelişmesi, muasır medeniyet seviyesi üstüne ulaşması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam etmektir. Bu duygularla vefatının 84. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehit ve gazilerimizi minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)