Canik'e İSO Yönetim Belgesi

Canik Belediyesi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarının gereklerine uygun olarak Kalite yönetim belgesiyle aldı.

Yerel 11.12.2020, 17:03
Canik'e İSO Yönetim Belgesi

 Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Vatandaşa hizmet götürdükleri ve ürettikleri her alanda belli bir kalite standardı olmasına büyük önem verdiğini ifade ederek, “ Canik Belediyesi’nin önceliği vatandaşlarımızın önceliğidir. Halkımız zaten önceliktir, asıl mesele ise onların önceliğini, kendi önceliği haline getirmiş bir belediye yönetim sistemidir."dedi.

Canik Belediyesi olarak hizmet sunumunda verimliliğin artırılması, kurumda insan kaynakları yönetimi ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesinin adına yeni görev alanlarını da kapsayacak ileri Kalite Yönetim anlayışını doğrultusunda yaptıkları çalışmalar neticesinde aldıkları ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesinin ilçeye hayırlı olmasını dileyen, Başkan Sandıkçı açıklamasını şu şekilde devam ettirdi:

“Katılımcılık, tarafsızlık ve hukuka uygunluk bizim için en önemli başlıklardan bir kaçıdır. Bütün hizmetlerimizin hoşgörü, sağduyu ve dürüstlük ilkelerine bağlı olarak yapılmasına ise ayrıca büyük önem veriyoruz. Canik Belediyesi’nin tek bir hedefi vardır, halkının önceliklerini ivedilikle çözmek ve geliştirmektir”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)