Canik Kent Konseyi’nden kalkınma ve proje semineri

Canik Kent Konseyi tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) işbirliği ile “Kalkınma Ajansları ve Projeler” konulu seminer düzenlendi.

Yerel 11.08.2015, 15:12 11.08.2015, 15:21
Canik Kent Konseyi’nden kalkınma ve proje semineri
Samsun-Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan koordinatörlüğünde Canik Belediyesi Hizmet Binası Toplan Salonu’nda düzenlenen “Kalkınma Ajansları ve Projeler” konulu seminer kapsamında OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen tarafından Avrupa ve Türkiye’deki Kalkınma Ajanslarının yanısıra Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın uyguladığı mali destek programları ve projeler ile diğer bölgesel gelişme faaliyetleri konusunda bilgi verildi.

PROJE KÜLTÜRÜNE KATKI

Ajans Uzmanı Fatih ÇATAL ise “Proje” konusunda katılımcılara bilgi paylaşımında bulunmuştur. Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yer aldığı seminerde ayrıca OKA Uzmanı Fatih Çatal, proje konusunda katılımcılara bilgi paylaşımında bulundu. Canik Kent Konseyi olarak kültürel, sosyal ve ekonomik kazanım sağlayacak ve farkındalık oluşturacak etkinliklere önem verdiklerini belirterek, düzenlenen seminerin proje kültürünün geliştirilmesi açısından faydalı olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
banner442