Canik MHP'den 'Samsun Muhtar Buluşmaları 2020'' ziyareti

Canik MHP İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından başlatılan ''Samsun Muhtar Buluşmaları 2020'' kapsamı dahilinde Canik'te Muhtarlarla bir araya gelindi.

Yerel 27.09.2020, 19:57
Canik MHP'den 'Samsun Muhtar Buluşmaları 2020'' ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı “Samsun Muhtar Buluşmaları 2020” adı altında başlattığı çalışmalar kapsamında Canik İlçesinde muhtarlarla buluşma gerçekleştirildi.

''Samsun Muhtar Buluşmaları 2020'' adı altında Canik İlçesine bağlı İmamlar Mahalle Muhtarı Murat Ayçiçek, Başalan Mahallesi Muhtarı Salim Öztürk, Hacınaipli Mahalle Muhtarı Seyfettin Özdoğan, Amparpınar Mahallesi Muhtarı Muhammet Oral, Kızıloğlak Mahalle Muhtarı Mehmet sezer ile  bir araya gelinerek Mahallelerde sorunlar değerlendirildi

MHP Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Muhtarları bizim için önemlidir. Muhtarlarımız bağımsız ve hür iradesiyle mesai mevhumu gözetmeksizin hizmet etmektedir. Demokrasi zincirinin birer halkası ve ilk temas noktası olan Muhtarlarımızı yerel yönetimlerin en küçük birimi olarak görmekteyiz. Bu maksatla hem muhtarlarımızla birlikte olarak, onların soru, sorun ve önerilerini dinledik." diyerek ziyaret ettikleri muhtarların çalışmalarında başarılar diledi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
14°
parçalı az bulutlu