Caniklilerden Sandıkçı'ya Hizmet Teşekkürü

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışının Canik ilçesinde de etkili olmasının ardından Canik Belediyesi'nin karla mücadele çalışmaları Canikli vatandaşlardan takdirle karşılanıyor.

Yerel 21.02.2021, 11:56 21.02.2021, 20:04
Caniklilerden Sandıkçı'ya Hizmet Teşekkürü

Canik Belediyesi'nin karla mücadele çalışmaları Canikli vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda da alanda karla mücadele eden mesai arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Özellikle kar yağışının daha çok etkili olduğu kırsal mahallelerde çalışmaları denetleyen başkan Sandıkçı mahalle halkıyla da sohbet etti.

MAHALLE MAHALLE GEZDİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Sandıkçı, Tuzaklı mahallesi sakinleriyle sohbet etti. Hemşehrilerimizin bir tebessümü ve kalbi muhabbetleri enerjimize enerji, güçümüze güç katıyor diyen başkan Sandıkçı, yapılan çalışmalar hakkında mahalle halkına bilgiler verdi ve mahalle halkının istek ve taleplerini dinledi. Başkan Sandıkçı, "Kar yağışının etkili olduğu andan itibaren mücadelemiz devam ediyor. Her daim işimizin başında görevimizin bilincindeyiz. Çalışmalarımızı hummalı bir şekilde sürdürüyoruz. Kapalı hiç bir yolumuz bulunmamakta. İlçemizin 52 mahallesinde yaşayan insanlarımızın mağduriyet yaşamadan yaşamlarını sürdürmeleri için var gücümüzle gece gündüz çalışarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

24 SAAT ESASINA GÖRE GÖREV BAŞINDAYIZ

Arama kurtarma ekibimiz 24 saat esaslı, yardıma ihtiyacı olanların, yolda kalanların yardımına koşuyor. Büyükşehir belediyemizin de destekleriyle ilçemizde ulaşamadığımız yer kalmadı. Bütün yollarımız açık. Bu anlamda bizlerden yardımlarını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e  ve ekibine de teşekkür ediyorum. Bir ve beraber oldukça başaramayacağımız hiç bir iş yok. Tüm Canikli vatandaşlarımızla, belediye çalışanlarımızla, büyükşehir belediyemizle el ele verdik ve çok şükür ilçemizde etkisini gösteren kar yağışının ardından başarılı bir çalışma yaptık. İlçemizde yaşam olağan seyrinde devam ediyor." diye konuştu.

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANINDAN SANDIKÇI'YA TEŞEKKÜR

Canik Belediyesi'nin karla mücadelede gösterdiği başarılı çalışmalar nedeniyle Canik Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Genç Başkan Sandıkçı'ya sosyal medyadan teşekkür etti. Canik Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Genç sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Canik ilçemizde gece gündüz demeden karla mücadele ederek yolları ulaşıma açan Belediye Başkanımız İbrahim Sandıkçı'ya ve ekibine, şahsım, muhtarlarım ve köy halkım adına teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcıları olsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)