Canik'te skandalı çözeceğiz!

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun- Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Canik ilçesinde ki skandalı çözeceğini söyledi.

Yerel 21.02.2014, 15:31 21.02.2014, 15:42
Canik'te skandalı çözeceğiz!
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun- Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Canik ilçesinde ki skandalı çözeceğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Canik’te artık vatandaşlarımızın arsaları elinden alınmayacak. Biz bu skandal imar uygulamasına son vereceğiz” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Yiğit’in mahalle ziyaret adeta bir mitinge dönüştü.  Başkan Yiğit’e Milliyetçi Hareket Partisi Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt ve MHP Canik Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti

 MAHALLEMİ YIKILACAK MI?

MHP Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit’e sevgi gösterilerinde bulunan Mahalle sakinleri, “En büyük sorunumuz bizim imar ve mahallemizin afet kapsamına alınmasıdır. Mahallemiz yıkılacak mı? Biz sürgüne gitmişçesine mahallemizden ayrılmak istemiyoruz. Yollarımız da peri şan durumda ama biz öncelikle evimizde oturmak istiyoruz. Bu konuda Sayın Atıf Yiğit’ten yardım bekliyoruz. Kendisinin de belediye başkanlığına geldiğinde bizlerin sorunlarına derman olacağına inanıyoruz” dediler.

 CANİK’TE DEĞİŞİM ZAMANI

Mahalle sakinlerine seslenen MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt, “İki dönemdir mevcut belediye başkanına hizmet destek verdiniz. Bende bu mahallenin bir sakiniyim. Biz hizmet falan alamadık. Artık Canik’te değişim zamanı gelmiş. Adaletli bir hizmet için şimdi Milliyetçi Hareket Partisi deme zamanı gelmiştir. Bizler verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Yapamayacağımız hiçbirşeyi de söylemeyiz. İnşallah 30 Mart tarihinden itibaren tüm Canik’in kaderi değişecektir” ifadelerini kullandı.

 VATANDAŞIMIZIN HAKKINI YEDİRTMEYİZ

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin hizmetten yoksun bırakıldığına dikkat çeken MHP Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin ara sokaklarına girdiğimizde yollarımızın durumu herşeyi ortaya koymaktadır. Özellikle imar planlamalarında yapılan haksızlıklar vatandaşlarımızı zor durumda bırakmıştır. Bizler halkımızın yanında olacağız. Vatandaşımızın 1 metre arsasına dahi sahip çıkacağız. Kimsenin hakkını kimseye yedirmemek için bu göreve talip olduk. Bizlere güvenin ve inanın” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)