Alexa

Cemil Deveci, Kılıçdaroğlu'na Yılan Saldırıyı Kınadı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Kemal Kılıçdaroğlu’na, Ankara Çubuk’taki şehit cenazesi esnasında yapılan saldırıyı kınadı.

Cemil Deveci, Kılıçdaroğlu'na Yılan Saldırıyı Kınadı

Ankara Çubuk'ta Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yapılan saldırıyı kınayan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Deveci, “Bu saldırı, milletimizin değerlerine yapılmıştır. Böylesine bir ayıbı, kimse örtbas edemez.”dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile ilgili CHP Samsun İl Başkanlığı’nın Atatürk Anıtı’nda düzenlediği basın açıklamasına katılan Cemil Deveci, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak’ın “Bu saldırı organize bir eylemdir.” sözlerine katıldığını dile getirerek “ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk halkına emaneti olan iki eserinden biri olarak bahsettiği Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum" dedi.

Bu utanç verici olay, demokrasiye, barışa ve ülkenin iç huzuruna yapılan bir saldırı olduğunu dile getiren Deveci;" Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacın duyulduğu bugünlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı asla kabul edilemez. Ben de yapılan bu saldırının organize bir eylem olduğunu düşünüyorum. Böylesine bir ayıbı, hiç kimse örtbas edemez. Şehitler hepimizin şehidi, bu vatan hepimizin vatanı. Şehidimize rahmet, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ise geçmiş olsun diliyorum ' dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325