Cengiz Ergün'den Babalar Günü Mesajı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak, tüm Manisalıların Babalar Günü’nü kutladı.

Yerel 19.06.2021, 15:54
Cengiz Ergün'den Babalar Günü Mesajı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Babalar Günü mesajında Başkan Ergün, mesajında şehit babalarını da unutmayarak, “Evlatlarınız bu vatanın kutsal topraklarına ve yüreklerimizin en güzel köşesine emanettir” dedi.

Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mesajında şunlara yer verdi: “Bugün, aileleri için her türlü fedakarlığı üstlenen ve her türlü çileye göğüs geren babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyoruz. Türk aile yapısının temel direği olan babalarımız, ömrünün her döneminde evlatlarının mutluluğu ve refah içinde bir hayat yaşamaları için kendinden ödün vererek, evlatlarına kol kanat geren bir çınardır. Ömrünü evlatlarının iyi yetişmesine, mutlu ve huzurlu olmasına adayan babalarımız hangi yaşta olursak olalım arkamızda duran yegâne güçtür. Babasını kaybetmiş bir evlat ve iki kız yetiştirmiş bir baba olarak bu güzel duygunun önemini en iyi bilenlerdenim. Anne, baba, kardeş… Adı her ne olursa olsun, sevdiklerimiz en büyük hazinemiz ve bizler bu hazinenin kıymetini onlar hayattayken bilmeliyiz. Bu vesileyle hayatımızın her anında en büyük yol göstericimiz, en güçlü dayanak noktamız olan babalarımızın Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. Evlatlarını ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna şehit vermiş kıymetli şehit babalarımızın da ayrıca ellerinden öpüyorum. Evlatlarınız bu vatanın kutsal topraklarına ve yüreklerimizin en güzel köşesine emanettir. Bu duygularla başta şehit babaları olmak üzere tüm hemşerilerimin Babalar Günü’nü kutluyor; ebediyete intikal etmiş olan büyüklerimizi de rahmetle anıyorum. Babalar Günü’nüz kutlu olsun.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)