Çerkeslerden Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş ziyareti

Çerkes İş İnsanları Derneği yöneticileri İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.

Yerel 27.10.2020, 09:54
Çerkeslerden Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş ziyareti

Çerkes İş İnsanları Derneği ziyaretlerine devam ediyor. Dernek yöneticileri İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti. Henüz yeni kurulmasına rağmen Samsun'da aktif faaliyetleriyle sesini duyuran Dernek, yöneticilerinin özverili çalışmalarıyla birlikte yeni projeleriyle imza atacakları belirtiliyor.

Çalışmalarına yaklaşık 3 yıl önce başlanan ve çerkes iş camiasının dirsek temasını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sunmak için yola çıkan Samsun  Çerkes İş İnsanları Derneği resmi olarak kurulmasının ardından Samsun'da ziyaretlerini aksatmadan devam ettiriyor.

Çerkeş İş İnsanları Derneği Başkan Vekili Mehmet Yurdakul ve Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Uygun, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İlk olarak İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik’i ziyaret eden Çerkes İş İnsanları dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, amaçlarının kültürel zenginlikleri yaşatmanın yanında birlik ve beraberlik içinde hareket etmek olduğunu vurguladı. Kaymakam Keklik ise STK’ları önemsediklerini belirterek, ziyaret nedeni ile Çerkes iş insanlarına teşekkür etti.

Ardından İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret eden Çerkes İş İnsanları, dernek hakkında bilgi verdi. Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinerek, “Belediye olarak STK’ları önemsiyor ve yaptıkları çalışmalara elimizden geldiğince destek veriyoruz. Yeni kurulan Çerkes İş İnsanları Derneği’ne yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)