Çetin Akın’dan Önemli Ziyaretler

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, bugün pek çok noktada ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Yerel 15.04.2020, 16:00 16.04.2020, 02:07
Çetin Akın’dan Önemli Ziyaretler

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Aşevi ve Hayır Merkezi tarafından yürütülen ihtiyaç sahibi ailelere yemek dağıtımına katıldı ve ardından iş dünyası temsilcileriyle buluştu. Başkan Akın sonrasında ise Turgutlu’da sürdürülen tamirat ve bakım çalışmalarını inceledi.

İhtiyaç sahibi ailelere yemek dağıtıldı

Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Akın, Selvilitepe Mahallesinde kurulan Çarşamba pazarını ziyaret etti. Başkan Akın, burada pazar esnafı ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı. Ardından sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinden çıkamayan, ihtiyaç sahibi ailelere Aşevi ve Hayır Merkezinde hazırlanan yemeklerin dağıtımını gerçekleştirdi.

Başkan Akın’dan teşekkür ziyareti

Korona virüs salgını ile mücadele edilen bu günlerde Turgutlu Belediyesi ile işbirliği yapan ve belediyenin çalışmalarına destek veren kişi ve kurumlara ziyaretlerde bulunan Başkan Akın, Klinik Psikolog Gizem Söyüt, Sanayici Haluk Albayrak, genç iş insanı Hasan Durmakoş, Baktat Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Narin Baklan, Egem Un Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan ve Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın ile bir araya geldi, destek ve işbirliklerinden dolayı plaket verdi.

Çalışmalar yerinde incelendi

Başkan Akın ziyaretlerin sonrasında ise Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen Türkmen Yolundaki tamirat çalışmalarıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü Kırmahalledeki süs havuzu çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Akın, ekiplere çalışmalarından dolayı teşekkür ederken işlerinde kolaylıklar da diledi.

Gün içinde yaptığı ziyaretlerle ilgili konuşan Başkan Akın, “Bugün güne Çarşamba Pazarını, esnaf kardeşlerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, maske dağıtarak başladık. Çarşamba Pazarının ardından ihtiyaç sahibi ailelerimize Aşevi ve Hayır Merkezinde hazırlanan yemekleri dağıttık. Korona virüsle mücadelemizde bizlere destek veren, katkı sunan kişi ve kurumlara teşekkür ziyaretlerimizi gerçekleştirdik ve kendilerine plaket takdim ettik. Ardından ise Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce ilçemizde yapılan çalışmaları yakından inceledik. Bir kez daha korona virüs ile mücadelemizde bizlerden desteklerini esirgemeyen kişi ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarımıza ise kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442