Alexa

Çevik’ten Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda İnceleme

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmaları denetledi.

Çevik’ten Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda İnceleme

Gökhan Çevik, MASKİ tarafından kurulan ve işletilen istasyonun hem zaman açısından hem maddi açıdan tasarruf sağladığını belirtti.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, MASKİ tarafından kurulan ve işletilen Su Sayaçları Tamir ve Ayar İstasyonu’nda incelemelerde bulundu ve yürütülen çalışmaları inceledi. Çevik’e, Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve yetkili personel de eşlik etti. İl genelindeki elektronik kartlı su sayaçlarının bakım onarım ve tamirlerinin yapıldığı istasyonda gerçekleştirilen işlemleri yerinde inceleyen MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, görevli personel ile de görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet sunabilmek adına çalıştıklarını söyleyen MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Bünyemizde hizmet veren sayaç laboratuvarımızda arızalanan kartlı sayaçlarımızın bakım onarımları gerçekleştiriliyor. Şu ana kadar sahada arızalanan ve onarım için ayar istasyonuna alınan kartlı sayaç sayısı 7 bin 793 adet oldu. Bu birimi kendi bünyemizde oluşturmuş olmamız, abonelerimize hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf sağlıyor. Bu süreçleri daha hızlı ve kaliteli hale getirmek adına tüm ekibimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:04
YORUM EKLE

banner325