banner424

banner425

banner423Cihannüma Derneği’nden Başkan Özdemir’e Ziyaret

Doç. Dr. Salih Kesgin, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yerel 07.04.2021, 10:23 07.04.2021, 10:31
Cihannüma Derneği’nden Başkan Özdemir’e Ziyaret

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin, derneğin Samsun ve ilçelerinde yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e bilgiler vererek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin ve beraberindekilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Doç. Dr. Salih Kesgin ziyaretin anısına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e bir tablo ve derneğin yayın organı olan Cihannüma dergisinin son sayısını takdim etti.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin ve beraberindekilere Havza Makbule Yusuf Ölçer Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Hüseyin Yavuz eşlik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)