Cumhuriyet Meydanı spor panayırı ile şenlenecek

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen spor panayırı, 27 Nisan Cumartesi günü saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Çocuk ve gençlerin enerjilerini atabileceği keyif ve heyecan dolu bir panayır için geri sayıma geçildi. 

Yerel 25.04.2019, 10:55 25.04.2019, 10:59
Cumhuriyet Meydanı spor panayırı ile şenlenecek

479. Uluslararası Mesir Macunu Festivali kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda spor panayırı heyecanı yaşanacak. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen spor panayırı, 27 Nisan Cumartesi günü saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Çocuk ve gençlerin enerjilerini atabileceği keyif ve heyecan dolu bir panayır için geri sayıma geçildi.

ÖZTÜRK’TEN MANİSALILARA DAVET

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, çocuk ve gençleri aileleri ile birlikte spor panayırına davet etti. Daha önce ilçelerde organize ettikleri spor panayırının çok sevildiğini ve hedefine ulaştığının altını çizen Öztürk, “Bakanlığımızın öncülüğünde Mesir Festivali kapsamında düzenleyeceğimiz spor panayırı için gerekli tüm hazırlıkları tamamladık. Mini golf, cimnastik, boks, güreş, judo, basketbol, taekwondo, badminton, bilek güreşi ve çocuk oyun parkurları ile Cumhuriyet Meydanı adeta cıvıl cıvıl olacak. Bunların dışında özel gösterilerle de panayırımız renklenecek. Çocuk ve gençlerimiz, uzman antrenörlerimiz gözetiminde spor panayırından ücretsiz olarak faydalanabilecekler. En önemli hedeflerimizden biri de sporu tabana yaymaktır. Bu konuda okullarımızla iş birliği içerisindeyiz. Geniş kitleleri sporla buluşturmayı amaçlıyoruz. Velilerimizden de çocuklarını spora yönlendirmeleri konusunda duyarlı olmalarını bekliyoruz. Manisamız spor kenti olma yolunda hızla ilerliyor” dedi.

Yorumlar (0)
15°
açık