Demirci Tarım Merkezi’ne 20 Tonluk Taral Doldurma Desteği

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci tarımını desteklemek ve bölgedeki üreticilerin kullanımına sunulmak üzere 20 ton kapasiteli taral doldurma tesisi yapımı gerçekleştirdi.

Yerel 21.06.2022, 10:36
Demirci Tarım Merkezi’ne 20 Tonluk Taral Doldurma Desteği

İl genelinde üreticiye yönelik destek ve projeleriyle ön plana çıkan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci tarımını desteklemek ve bölgedeki üreticilerin kullanımına sunulmak üzere 20 ton kapasiteli taral doldurma tesisi yapımı gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığının il genelinde üreticilere yönelik desteği, aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını yürüten Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Demirci tarımını desteklemek bölgedeki üreticilerin kullanımına sunulmak üzere Demirci Tarım Merkezi’ne 20 ton kapasiteli Taral Doldurma Tesisi yapımı gerçekleştirdi. Çalışma, üreticiler tarafından da memnuniyetle karşılandı.

“Üreticilerimizin destekçisiyiz”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde üreticinin destekçisi olmaya devam edeceklerini belirten Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, “Tarımsal devamlılığın sağlanması için il genelinde bulunan üreticilerimizin yanında olmaya ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda üreticilerimizin sulama, ilaçlama, yem, gübre gibi çok geniş bir yelpazede destekçisi oluyoruz. Tüm üreticilerimize bol ve bereketli sezonlar diliyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)