Demirci ve Selendi’ye Dev Yatırımlar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci ve Selendi ilçe ziyaretleri ve bu ilçelerde temelini attığı yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Yerel 08.03.2022, 21:02 08.03.2022, 21:07
Demirci ve Selendi’ye Dev Yatırımlar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selendi ve Demirci ilçelerine yaptıkları ziyaret ve temelini attıkları hizmetlerle ilgili Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine bilgi verdi. Başkan Ergün, “Selendi ilçemize 140 milyon lira ve Demirci ilçemize de 238 milyon lira olmak üzere toplamda 379 milyon TL’lik yatırımlarımızı hayırlısıyla başlattık” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci ve Selendi ilçe ziyaretleri ve bu ilçelerde temelini attığı yatırımlar hakkında Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine bilgi verdi. Başkan Ergün, “Pandemi sürecinin artık normalleşme yönünde eğilim göstermesiyle birlikte ilçe ziyaretlerimize de başladık. 2 hafta önce Selendi, geçtiğimiz hafta da Demirci ilçemizi ziyaret ederek ilçe merkezlerimizin altyapı, üstyapı ve atıksu arıtma tesisi temel atma törenlerini gerçekleştirdik. Selendi ilçemize 140 milyon lira ve Demirci ilçemize de 238 milyon lira olmak üzere toplamda 379 milyon TL’lik yatırımlarımızı hayırlısıyla başlattık. İlçe programlarımızda bizimle birlikte olanlara, bizleri en iyi şekilde ağırlayan ilçe belediye başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, yatırımlarımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)