Alexa

Demirtaş; 55 bin kişiyi iftarla ağırladık

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Ayı içerisinde 55 bin kişiyi iftarda ağırladıklarını söyledi.

Demirtaş; 55 bin kişiyi iftarla ağırladık
Ramazan Ayı'nda 27 günde 55 bin kişiyi ağırladıklarını söyldi.   Aynı anda 2 farklı bölgede kurulan iftar çadırlarında vatandaşlarla tokalaşarak sohbet ediyor, sorunları dinliyor.İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İki komşunun bir araya geldiği ve toplumsal birlikteliğin sağlandığı  mahalle iftarlarına her akşam değişik mahalleden çok yoğun katlımın olduğunu söyledi.  

 GAYEMİZE ULAŞTIK.

Her akşam bir mahallemizde çadır uygulamasıyla zengin-fakir bütün mahalle halkını bir çatı altında toplayarak birlik ve beraberliği sağladıklarını kaydeden Başkan Demirtaş, " Mahalle iftarlarımız, bundan sonraki yıllarda da devam edecektir. Gayemiz bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayında birlikteliği ve kardeşliği ön plana çıkarmaktı.  Bunu kanaatimce en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyorum. Biz yerinden yönetim anlayışıyla hizmet etmenin ötesinde halkımızın içinde olmayı amaç edindik. Halkımızın yanında olarak onlarla dertleşmeyi, sorunlarına çözümler getirmeyi bu Ramazan akşamlarında da değerlendirdik. Sizlerin bu yakın ilgisi devam ettiği sürece bu tür organizasyonlarımızın devamı kesilmeden gelecektir. " diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2013, 03:20
YORUM EKLE

banner325