Demirtaş, 61 mahalle muhtarı ile bir araya geldi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 61 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Demirtaş, "Muhtarlar bizim sokaktaki gözümüz kulağımız halkımızla aramızdaki köprümüz" dedi.

Yerel 07.10.2020, 19:13 07.10.2020, 19:34
Demirtaş, 61 mahalle muhtarı ile bir araya geldi

Belediye hizmet binası konferans salonun da ilkadım sınırları içinde  hizmet veren 61 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıya gelenlere maske ve  ateş ölçümü yapılarak, oturma düzeni ile oluşturuldu.Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve teknik personellerde katıldı. Toplantıda Başkan Demirtaş, koronavirüs (COVİD-19) salgını sonrasında düzenlenen ilk istişare toplantısında belediye olarak salgın ile ilgili ilk günden itibaren aldıkları önlemleri muhtarlara anlattı.

El birliğiyle hizmet

İlkadım'ı geliştirmek muhtarlarla sürekli görüş alışverişi yapmayı, sorunları ve talepleri ivedilikle çözüme kavuşturmayı çok önemsediklerini belirten Demirtaş, "Şehrimize, ilçemize ve mahallelerimize en güzel hizmetleri vereceğinize, el birliğiyle İlkadım’a en iyi şekilde hizmet edeceğimize canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

Demirtaş, Hizmetlerimizin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz

Ekonomik ve sosyal kalkınmanın yerelden başladığına da dikkat çeken Başkan Demirtaş, "Sizler, mahallelerinizdeki her bir hanenin sevincini de hüznünü de eksiğini de en iyi şekilde bilen ve belediye olarak bizlerin yapacağı hizmetlere en somut katkı ve önerileri sunacak kişilersiniz. Sizlerin vasıtasıyla halkımıza vereceğimiz hizmetlerin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz. Mahallelerinizde yaşadığınız sıkıntıları, bizlerden beklentilerinizi iletmeniz ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız amacıyla “Belediye Mahallemizde” uygulaması ekiplerimiz  her hafta bir mahallemize konuk olup  mahalle sorunlarına yerinde hızlı çözüm üretiyor” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)