Alexa

Demirtaş, Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçedeki yollarda asfaltlama gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bakım ve onarım çalışmalarını inceledi.

Demirtaş, Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

İlkadım'da bozulan ve ulaşımı güçleştiren yolların tamir ve bakım çalışmalarını devam ettiren İlkadım Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri Kadıköy mahallesinde çalışmalarını sürdürdü.

Talepler Doğrultusunda Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, İnceleme sonrası yaptığı açıklamada vatandaşların daha konforlu bir ulaşıma kavuşmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirtti. Demirtaş, İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kış öncesinde ilçenin dört bir köşesinde yolları bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanlarda kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, "Kadıköy Mahallesinde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları devam edecek" dedi.

Demirtaş, Hemşehrilerimizin hizmetindeyiz

Göreve geldikleri günden beri ilkadım için çalıştıklarını ve İlkadımlıların  hizmetinde olmaya devam ettiklerini söyleyen İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''İlçe merkezi başta olmak üzere mahalle mahalle planlı ve titiz bir çalışma sürdürüyoruz.Yazın sıcağında kışın soğuğunda büyük bir özveriyle çalışan, ilçemizin her mahallesinde her sokağında alın terlerini döken personellerimizi yürekten kutluyor, kolaylıklar diliyorum. İlçemizi yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla yeniliklere kavuşturmaya devam edeceğiz” şeklende konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 10:49
YORUM EKLE