Alexa

Demirtaş'a miting gibi açılış töreni...

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçesi Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş coşkulu kalabalıkla birlikte Seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.

Demirtaş'a miting gibi açılış töreni...
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım İlçesi Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş coşkulu kalabalıkla birlikte Seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.

İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı  Necattin Demirtaş coşkulu bir kalabalıkla seçim bürosunun açılışını yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisinin bilindik yüzü ve 2004 mahalli seçimlerde MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Talat Eyüpoğlu tarafından coşkuyla sunulan açılış töreni ilgiyle izlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan seçim bürosunun açılışına MHP İlkadım İlçe Başkanı Köksal Şimşek, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın, Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Hüseyin Kurt ile çok sayıda partili katıldı.

Seçim bürosunun açılışı için Bulvar boyunca kalabalık bir kortejle yürüyerek seçim bürosuna gelen Necattin Demirtaş Coşku seli karşısında duygulu anlar yaşadı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr.Ferhat Günaydın'ın da eşlik ettiği kalabalık dolayısıyla  seçim bürosu önünde sloganlar ve alkışlarla karşılandı.

"Başaracağız, başaracağız, başaracağız" 

"Başaracağız, başaracağız, başaracağız" diyerek sözlerine başlayan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, "Size layık olmak için elimizden geleni yapacağız.  bu zamana kadar yaptıklamız ortada bundan sonra da Unutulmaz ilk adımları atmayı Allah bize nasip etsin. Halk ekmek başta olmak üzere bir çok proje gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönem size hizmet etmeye devam edeceğiz."dedi

Günüydın: "Haram Yedirmeyiz, kimseye de yedirmeyiz"


30 Mart’ta ipi göğüsleyen partinin MHP olacağını dile getiren Günaydın, ”Çok para harcamakla, şehrin her tarafına resimlerini asmakla seçim kazanacaklarını düşünenler yanılacaklar. Bu seçimler para ile yüreğin çarpışacağı seçimler olacak. Halkıma güveniyorum. Biz kazanacağız. Halk kazanacak” diye konuştu. halktan uzaklaşanların, belirli bir zümreye hizmet edenlerin artık miyadını doldurduğunu sözlerine ekleyen Günaydın, ”Biz dürüst ve kararlı bir anlayışla yola çıktık. Haram yemeyiz ve kimseye de yedirmeyiz. Bilgimiz, tecrübemiz ve yönetim anlayışımızla şehre kendimizi hizmet etmeye adadık” dedi
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2014, 13:23
YORUM EKLE