Dev Adamlarımız, Yalova Deplasmanına Gidiyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, ligin yedinci haftasında deplasmanda karşılaşacağı Semt77 Yalovaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Yerel 26.11.2020, 16:45
Dev Adamlarımız, Yalova Deplasmanına Gidiyor

Türkiye Basketbol Ligi’nin yedinci haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz, 28 Kasım 2020 Cumartesi günü saat 15.00’de Semt 77 Yalovaspor ile karşı karşıya gelecek.

Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak bu zorlu karşılaşma öncesinde dev adamlarımız, Manisa’daki hazırlıklarına devam etti. Muradiye Spor Salonu’nda Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde taktiksel çalışmalar yapan dev adamlarımız, bu karşılaşmayı kazanıp hem galibiyet serisini sürdürmek hem de deplasmandaki ilk galibiyetini elde etmek istiyor. Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz Cuma günü karayolu ile Yalova’ya hareket edecek, maçın oynanacağı salonda yapacağı antrenmanla karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayacak.

Manisa TV’den Yayınlanacak

Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuzun deplasmanda oynayacağı Semt77 Yalovaspor maçı, Manisa’nın uydudan yayın yapan tek kanalı olan Manisa TV’den canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu