Alexa

Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında çöp konteynerlerinin yerinde dezenfektesini yapıyor. Yapılan açıklamada, Özellikle gün içerisinde aşırı kullanımı olan çöp konteynerleri noktasında hassasiyet gösterdikleri belirtildi

Dezenfekte Çalışmaları Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yaptığı açıklamada, şehrin dört bir yanında çöp konteynerlerinin yerinde dezenfektesini yapmaya devam ettikleri belirtildi. Çalışmalar kapsamında ilçe genelinde çöp konteynerleri temizlenip dezenfekte edilirken, ömrünü tamamlayan konteynerlerde yenilendi.

Turgutlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çevre ve halk sağlığı açısından şehrin dört bir yanında hizmet veren çalışmalar kapsamında çöp konteynerlerini dezenfekte ederek, eskilerini de yenileriyle değiştirdiklerini belirttiler. konteynerlerin bulundukları yerleri de kireçleyerek şehre rahat bir nefes aldırdıklarını ifade eden açıklamada şöyle dendi:

"Çevre ve halk sağlığının önemini belirterek, çalışmaların yıl içerisinde aralıksız devam edeceğini belirten Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser, “Turgutlu halkının sağlığı her şeyden önemli. Bu anlamda en önemli birimlerimiz olan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de gerek merkezde gerekse kırsal mahallelerimizde çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle gün içerisinde aşırı kullanımı olan çöp konteynerleri noktasında hassasiyet gösteriyoruz. Ekiplerimiz dezenfekte çalışmalarıyla konteynerleri bulundukları alanda kireçliyor. Ayrıca yine kullanım ömrünü tamamlayan konteynerleri de yenileri ile değiştiriyoruz. Çalışmalarımız yıl boyunca devam edecek” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE