Diyanet Sen; Artık Eski Türkiye Yok!

Diyanet-Sen Samsun 1Nolu Şube Başkanı Murat Akkuş, Emekli Amiral Ergun MENGİ'nin başını çektiği 104 Emekli Amiralin skandal bildirisini şiddetle ve nefretle kınadığını açıkladı.

Yerel 04.04.2021, 13:43
Diyanet Sen; Artık Eski Türkiye Yok!

Emekli Amiral Ergun MENGİ'nin başını çektiği 104 Emekli Amiralin skandal bildirisini şiddetle ve nefretle kınadığını belirterek tepki gösteren Diyanet-Sen Samsun 1Nolu Şube Başkanı Murat Akkuş, "Alışkanlıklarından vazgeçemeyen darbe heveslisi kokuşmuş zihniyet hortlamaya çalışıyor. Uğultu çıkarıyor. " dedi.

 Diyanet-Sen Samsun 1Nolu Şube Başkanı Akkuş, yazılı basın açıklamasında şunları söyledi;

Eski Türkiye çıkışları  artık prim yapmıyor.Bu ülkenin gerçek sahipleri bu ahlaksız söylemlere heveslere artık geçit vermez. Bu asil millete ayar vermeye çalışan Emekli Amiral Ergun MENGİ'nin başını çektiği 103 Emekli Amiralin skandal bildirisini  şiddetle ve nefretle kınıyorum.

Cuntacı zihniyet , dünde kalmış olup sığ darbeci emellerini sıcak tuttuklarını bugünde  göstermişlerdir. Fakat  şehadet şerbeti için 15 Temmuz’da bir kıvılcımda meydanlara fırlayıp, havuzlarda abdestini alıp koşan yürekli vatan evlatlarının haykırışını,tepkisini çok çabuk unutmuşlar. 

Artık  bu millete rağmen sahada top sektirmek yok. Artık bu millete rağmen sahada top çevirmek yok. Bu milletin bir daha bu densiz davranışlara tahammülü olmaz. Bir dahasında  bu millet sahaya çıkar, bu darbeci zihniyete bu çıkışları yapamayacağı en ağır faturayı keser. 

Bu millet evladına askerine Mehmetçik demiştir. Kızıl elmayı ülkü edinmiştir.Yüreğini vatan için herdem ortaya koymuştur. Bu miltetin askeri cenk için ölürsem Şehit,dönersem Gaziyim demiştir. 

Tanklara, toplara kafa tutan duyarlı Türk  milletimize ayar vermeye çalışmayın! 

Haddinizi bilin, "Oturun oturduğunuz  yerde.  Bu devletten emeklilik maaşı alıp birde bu millete ayar çekmeyin.”

Bu cesareti hala nasıl nereden buluyorsunuz?Tez zamanda bu darbe heveslisi zihniyetten hesap sorulmalı. Millete ayar çekmenin bedeli bunlara ödettirilmeli.  Başkalarına,yaptıklarında cesaret edemeyecekleri örnek teşkil edecek cezalar kendilerine verilmeli.  Bu cunta kırıntısı heveslilerini nefretle kınıyorum.... #Haddinizibileceksiniz

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)