Doğa Sevgiyle Korunur

Şile Belediyesinin düzenlediği “Temiz Doğa, Temiz Gelecek” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerin çizdikleri resimler Şile Belediyesi hizmet araçlarının üzerinde tüm Şile'yi geziyor.

Yerel 04.05.2020, 00:17
Doğa Sevgiyle Korunur

Şile'de “Temiz Doğa, Temiz Gelecek” konulu resim yarışması düzenlendi. Şile Belediyesinin düzenlediği etkinlikte dereceye giren öğrencilerin çizdikleri resimler Şile Belediyesi hizmet araçlarına giydirildi. “Temiz Doğa, Temiz Gelecek” sloganı belidiye araçları üzerinde Tüm Şile'yi geziyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan  Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Kıymetli Evlatlarımızın Hayalleri Araçlarımızı Süslüyor” bizler için büyük mutluluk vurgusu yaptı. Başkan Ocaklı; “23 Nisan ve Meclisimizin 100. Yılı anısına düzenlediğimiz etkinlikler kapsamındaki resim yarışmamıza öğrenci kardeşlerimizin gösterdiği ilgi bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı.İlkokul öğrencilerimizle hayallerindeki doğayı ve çevre kirliliğine dikkat çekmek için bir sosyal proje bağlamında bir resim yarışması düzenledik. Evlatlarımızın çizmiş olduğu hayallerindeki doğayı ve çevre kirliliğine karşı dikkat çektikleri bu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin resimlerini bizlerde temizlik araçlarımızda resmederek onların hayallerini gerçekleştirmek adına bir adım atmış olduk. Evlatlarımızın da bu heyecanına ortak olmuş bulunuyoruz. Onların bu hayallerini gerçekleştirmek adına bizler bu resimleri resmettiğimiz temizlik araçlarımızla üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. Ama lütfen sizlerde bu hassasiyeti göstererek bu hayallere ortak olabilirsiniz. Şile’yi seviyoruz. Doğamızı seviyoruz.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)