Alexa

Dr.Kemal Bostancı MHP'den Aday Adayı Oldu

Dr. Kemal Bostancı Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.

Dr.Kemal Bostancı MHP'den Aday Adayı Oldu
Dr. Kemal Bostancı Milliyetçi Hareket Partisi  Samsun Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.

Dr. Kemal Bostancı MHP Samsun Milletvekilliği Aday Adaylığını MHP İl Teşkilatında düzenlenen basın toplantısında açıkladı.

MHP İl yöneticileri ve Partililerin de yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda Samsun'la ilgili problemleri dile getirdi. Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye için bir şans olduğunu ifade eden Bostancı, MHP'nin iktidarının yakın olduğunu, artık AKP'nin sonunun geldiğini söyledi.

Samsun'un her bakımdan büyümeye, gelişmeye müsait olduğunu da sözlerine ekleyen Kemal bostancı; hatalı politikaların Samsun'un önünde engel olduğunu, bu engeli ancak MHP'nin kaldırabileceğini belirtti.

DR. KEMAL BOSTANCI KİMDİR

1957 Samsun Doğumlu. 1973 yılında girdiği Bursa Eğitim Enstitüsü’nü 1976 yılında bitirip, Bafra Endüstri Meslek Lisesi’nde öğretmen olarak göreve başladı. Bafra Cumhuriyet Orta Okulu’nda görev yaptı. Öğretmenlikten ayrılıp, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenim görerek 1991 yılında mezun oldu.

Hekim olarak Samsun Doğumevi, Samsun Sağlık Müdürlüğü, Bafra 2 Nolu Sağlık Ocağı ve Bafra Devlet Hastanesi’nde çalıştı.

1999 yılı genel seçimlerinde MHP’den 10.sırada milletvekili adayı oldu. 2002 yılındaki genel seçimlerde MHP’nin temayül yoklamasında en çok tercihi alarak 2.sırada milletvekili adayı oldu.

Halen hekim olarak görev yapmakta olup, evli ve üç çocuk babasıdır.
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 11:53
YORUM EKLE

banner325