Edis’ten Başkan Özdemir'e ziyaret

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Yerel 23.10.2019, 14:33 23.10.2019, 14:41
Edis’ten Başkan Özdemir'e ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret eden Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Bölgenin kalkınması için istişare ettiklerini söyledi.

Başkan Sadık Edis, ziyarette her iki ilçenin yakın ilişkiler içerisinde olduğunu belirterek; “Her iki ilçe kardeş, bizlerin ve halkımızın gözünde bu böyle. İlçelerimiz için yapılacak her şeyde ortak hareket etmek için fikir alışverişini önemsiyor ve fırsat buldukça kendi aramızda istişare yapıyoruz. Bölgemizin kalkınması için yapılabilecek her türlü işbirliği içerisinde olacağız.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ise birlikteliğin önemine işaret ederek, "Havza ve Vezirköprü birbirine yakın iki komşu ilçe. Bizlerin ayrımız, gayrımız yok. Yapmış olduğumuz bu değerlendirme toplantıları ile birbirimize yardım ve halkımıza hizmet konusundaki gereksinimleri ortaya koyuyor ve ortak çözümler buluyoruz. Sayın Başkanımın değindiği üzerine halkımıza hizmet konusunda her iki belediye de bir birinin yanında. Ziyaretlerinden ötürü Sayın Başkanım ve heyetine teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette Edis’e Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı ve bazı belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Yorumlar (0)