Alexa

Erciyes Zirvesi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Erciyes'te yeni sezonun huzur içinde ve bereketli geçmesi için Erciyes Zirvesi gerçekleştirildi.

Erciyes Zirvesi yapıldı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes'te yeni sezonun başlayacağı şu günlerde bir taraftan karlama üniteleriyle sezonun açılmasına yönelik çalışmaları devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kış turizm merkezinin tanıtılmasına yönelik gayret gösteriyor. Tüm bu çalışmaların yanında sezonun huzur içinde geçirilmesi için de alınması gereken tedbirler masaya yatırılıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan başkanlığında bir toplantı yapıldı.

Büyükşehir Belediyesinde yapılan toplantıya; Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Melikgazi ve Develi Belediyesi yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi'nin ilgili bürokratları, Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Murat Cahit Cıngı, Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Alay Komutanlığı, Sağlık Müdürlüğü ve Karayolları yetkilileri katıldı.

Erciyes'te yeni sezonun sorunsuz geçmesi için yapılan toplantıda huzur ve güvenliğin sağlanması için kurum ve kuruluşlara düşen görevler hatırlatılarak iş bölümü gerçekleştirildi.


 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2016, 01:51
YORUM EKLE

banner325