Fatsa'da Dezenfekte Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediliyor

Fatsa Belediyesi, aynı titizlik ve hassasiyetle kamu kurumları, ibadethaneler ve belediyeye ait hizmet noktalarını dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel 28.01.2021, 18:49
Fatsa'da Dezenfekte Çalışmalarına Tam Gaz Devam Ediliyor

Türkiye genelinde tebbir ve kısıtlamalar neticesinde  vaka sayıları  önemli ölçüde düştü. Fatsa Belediyesi, aynı titizlik ve hassasiyetle kamu kurumları, ibadethaneler ve belediyeye ait hizmet noktalarını dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, dezenfekte ve hijyen çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Koronavirüsle mücadelesini sürdüren Ekipler, salgının yayılımın azaltılması konusunda ilçe genelinde kamu binaları, ibadethane ve eğitim kurumları ile belediyeye ait hizmet noktaları özel kıyafetli personeller tarafından dezenfekte ediliyor.

“YENİDEN SAĞLIKLI GÜNLERE KAVUŞACAĞIZ”

Pandemi ile mücadeleyi vakanın görüldüğü ilk günden bugüne bırakmadıklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Belediye olarak koronavirüsle mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu manada salgınının yayılmasının önlenmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik, etmeye de devam ediyoruz. Pandemi ile mücadelenin en belirgin yöntemi maske, mesafe ve temizliktir. Bu üç temel kurala riayet ederek zorunlu olmadıkça toplu ortamlardan uzak kalmalıyız. Ülkemiz genelinde tedbir ve kısıtlamalara uyumla birlikte son günlerde vaka sayılarında hızla düşüş olduğunu görmekteyiz. Aşılamalar umut verici. Biraz daha sabrederek yeniden sağlıklı günlere kavuşacak sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geleceğe bakacağız” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)