Fatsa'da Lise.Zone Dergisi Gençlerin Gözdesi Oldu

Fatsa Belediyesi pandemi döneminde eğitim ve öğrenimine katkıda bulunmak için hazırladığı Lise.Zone Dergisini her ay gençlere ulaştırıyor.

Yerel 23.01.2021, 00:00
Fatsa'da Lise.Zone Dergisi Gençlerin Gözdesi Oldu

Lise.Zone Dergisi'nin yeni sayısı Fatsa Belediyesi görevlileri tarafından kapı kapı gezerek gençlere ulaştırılıyor.

Fatsa Belediyesinin tarafından lise düzeyindeki gençlerin pandemi döneminde eğitim ve öğrenimine katkıda bulunmak için hazırladığı Lise.Zone Dergisi'nde lise düzeyindeki gençlerin bilim, teknoloji, eğitim, sanat, kültür, spor, tarih, aktüel, güncel bilgi ve ders notları yer alıyor. 

Dergi’nin 4 ve 5’inci sayısı ile birlikte içerisinde bir adet N95 maskesinin yer aldığı pakette, ayrıca gençler için dağıtım sonrası sürpriz yapılacak. İlk iki sayıyı aldıktan sonra yeni sayıları merakla beklediklerini ifade eden gençler dergileri kendilerine ulaşınca Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a teşekkür etti.

Lise.Zone Dergisi her ay gençlerimize kapı kapı ulaştırıyoruz

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Lise.Zone Dergisi her ay gençlerimize kapı kapı ulaştırdıklarını belirterek şunları söyledi; “Yerel yöneticiler olarak bizler de halkımızın olumsuz etkilendiği bu durumu en aza indirgemek, bu durumu olumluya çevirme noktasında ilk günden beri gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Gençler bizim geleceğimiz. Bizler gençlerimizin her daim yanındayız. Lise öğrencilerimizin bilgi dağarcığını genişletecek, ileri zamanlarda kendilerine faydalı olabilecek bilgilerin içerisinde yer aldığı Lisezone dergisinin basımını gerçekleştirdik ve öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Bu dergiler öğrencinin yanında veliye de hitap edecek şekilde hazırlandı. Pandemi döneminde eğitim ve öğrenimine katkıda bulunmak için hazırlanan Lise.Zone Dergisi her ay gençlerimize kapı kapı ulaştırıyoruz. Belki de bu süreçte öğrencilerden ziyade, veliler bilgilenmiş olacak. Evlatlarını ona göre yönlendirecekler. İnşallah bundan sonraki süreçte de öğrencilerimizi bıktırmadan, usandırmadan bu olumsuz dönemi onlara olumluya dönüştürme adına bu tür çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)