Fatsa'da Pandemi Denetimi

Fatsa Belediyesi, İçişleri Bakanlığı’nın Covid-19 tedbirleri kapsamında yayınladığı genelge kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda denetimlerini devam ettiriyor.

Yerel 02.12.2020, 21:47
Fatsa'da Pandemi Denetimi

İçişleri Bakanlığı’nın Covid-19 tedbirleri kapsamında yayınladığı genelge kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda denetimlerini sürdüren Fatsa Belediyesi Zabıta ekipleri, pazar yerlerinde düzenli olarak maske ile sosyal mesafe denetimlerinin yanı sıra AVM'lere girişte getirilen HES kodu uygulamasının takibini yapıyor.

Vatandaşlara sağlıklı ortam sağlamak adına ekiplerin tedbir ve denetimleri büyük bir özveriyle  sürdürdüklerini ifade eden Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürü Gültekin Volkan , “ Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Etem Kibar’ın talimatları doğrultusunda salgının yayılmasını önlemek ve halk sağlığını korumak için çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. Mağazalar, gel al şeklinde hizmet veren lokanta, ve restoranlar, AVM’ler, pazar yerleri ve kamuya açık alanlarda denetimlerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tüm denetim ve kontroller halkımızın sağlığı içindir” dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu