Fatsa'da Temizlik Günü Etkinliği

Fatsa Belediyesi, Dünya Çevre Temizlik Günü'nde farkındalık oluşturmak amacıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta çöp toplama etkinliği düzenledi.

Yerel 19.09.2021, 13:16
Fatsa'da Temizlik Günü Etkinliği

Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlikte, Fatsa Belediyesi, Fatsa Gençlik Merkezi, Haydi Yapalım (Lets Do It), Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) gönüllülerin ve vatandaşların el birliği ile Uzunkum plajı ve Dolunay Çamlık temizlendi.

DAHA TEMİZ BİR FATSA İÇİN ÇÖPLER TOPPANDI

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın katılımıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta düzenlenen etkinlikte, çevre gönüllüsü vatandaşlar ve gençler daha temiz bir Fatsa için çamlık ve plaj alanına atılan çöpleri topladı.

“AMACIMIZ ÇÖP KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇMEK”

Çevre temizliğine belediye olarak önem verdiklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Temizlikteki duyarlılığa farkındalık oluşturarak dikkat çekmek istedik. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile çöp kirliliğinin önüne geçmek istiyoruz. Gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakmak için çalışıyoruz. Çevre temizlik etkinliğimize destek ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)