Fatsa Modernleşiyor

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Her cadde ve sokağını ilmek ilmek dokuduğumuz Fatsa’mızın daha modern bir görünüme kavuşması için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz” dedi.

Yerel 20.12.2020, 16:58
Fatsa Modernleşiyor

Fatsa Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi ile sürdürdüğü koordineli hizmet anlayışıyla Fatsa'nın önemli bir mevkisini daha konforlu sıcak asfaltla buluşturdu.

Kurtuluş mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Her cadde ve sokağını ilmek ilmek dokuduğumuz Fatsa’mızın daha modern bir görünüme kavuşması için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz” dedi.

Kurtuluş Mahallesi Havva Hatun Mevkiinde ve ara sokaklarını asfalt ile buluşturarak ulaşımda büyük konfor sağladıklarını dile getiren Başkan Kibar, "Siteleşmenin yoğun olduğu bu bölgede, yağmur suyu, kazı dolgu ve alt temel malzeme çalışmaları tamamlanan sokaklarımızda asfalt serim çalışmalarımız ekiplerimizin mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışmaları neticesinde tamamlanmak üzere. Durmadan, yorulmadan Fatsa’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayan, destekleriyle bize güç olan Ordu Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)