FATSA OSB’NİN ULAŞIM SORUNU ORTADAN KALKIYOR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Bolaman Irmağı üzerine çift yönlü, modern bir karayolu köprüsü ve yaya köprüsü yapımı için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Yerel 11.05.2022, 11:40
FATSA OSB’NİN ULAŞIM SORUNU ORTADAN KALKIYOR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Organize Sanayi Bölgesi’nin trafik yoğunluğuna çözüm olacak Bolaman Irmağı üzerine çift yönlü, modern bir karayolu köprüsü ve yaya köprüsü yapımı için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Kısa bir zaman içerisinde başlayacak olan proje hakkında Ana firma şantiye şefi Türker Çamlıbel ve alt firma yöneticisi Orhan Çalkur ile istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Kibar, “Doğalgaz, kamulaştırma gibi devlet yatırımlarımıza ilave olarak ulaşım sorununu da çözerek Karadeniz Bölgesi’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyip, canla başla çalışıyoruz. Karayolu köprüsünün yapımı konusunda talimat ve olurları olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu 'na teşekkür ederim. Fatsa-Aybastı yolunda Organize Sanayi Bölgesi yolunu karşıdan karşıya bağlayan çift yönlü, modern bir karayolu köprüsü ve yaya köprüsü sayesinde özellikle onlarca servis aracı dakikalarca trafik sıkışıklığından kurtulacak, şimdiden ilçemize hayırlı olsun. ” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)