banner424

banner425

banner423Fatsa'da Beton Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Fatsa Belediyesi, Kırsal mahallelerde beton yol çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Yerel 13.03.2021, 11:11 13.03.2021, 11:44
Fatsa'da Beton Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Beton yol yatırım programlarına hız kesmeden devam eden Fatsa Belediyesi, 2020-2021 yılı 30 km’lik beton yol çalışmaları çerçevesinde çalışmaları sürüyor. Fatsa Belediyesi, üç gün süren çalışma ile Küpdüşen mahallesi Kuz, Topaloğlu ve Coşkunoğlu mevkilerini beton yolla kapladı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Beton yol çalışmalarımızın birinci etap bölümünü tamamlamak üzereyiz. İkinci etap beton yol çalışmalarımız için hazırlıklara başladık. Bu kapsamda, mahallelerimizde standardı yükseltip konforlu ve uzun ömürlü bir yol ağı için canla başla çalışıyoruz. Konforlu yollarımızı, halkımızın huzuru ve refahı için yapıyoruz. Tüm hizmetlerimiz, vatandaşlarımızın yaşam şartlarını eskisinden daha iyi hale getirmek içindir. Özellikle beton yol çalışmalarından dolayı halkımızın oldukça memnun olduğunu görmekten bizler de çok mutlu oluyoruz.” dedi.

ÖMÜRLÜK YOLA TEŞEKKÜR

Küpdüşen mahallesi Muhtarı Süleyman Coşkun Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’ne teşekkür ederek, “Yolumuz eski bir yol olduğundan bundan önce sürekli bozuluyordu ama şimdi yapılan beton ile ömürlük bir duruma geldi. İnşallah bu yol bize bozulmadan 50 sene de yeter 100 sene de yeter” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)