Fatsa'da Havuz Ve Spa, Covid Tedbirleri Kapsamında Yeniden Kullanıma Açıldı

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin Havuz ve SPA hizmetleri alınan Covid-19 tedbirleri kapsamında yeniden vatandaşların kullanımına açıldı.

Yerel 13.11.2020, 19:43 13.11.2020, 22:32
Fatsa'da Havuz Ve Spa, Covid Tedbirleri Kapsamında Yeniden Kullanıma Açıldı

Fatsa Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin 17 Mart 2019 tarihinden beri kapalı olan Havuz ve SPA hizmetleri havuz ve SPA bölümü hizmete açıldı. Pandemi nedeniyle yaklaşık 9 aydan bu yana kapalı olan Havuz ve SPA bölümü tüm tedbirler alınarak tekrar hizmete girdi.

Havuz ve SPA bölümünün tekrar açılması ile ilgili bir açıklamada bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Her şeyden önce, halkımızın ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, gerek kendi tedbirlerimizi gerekse de Bakanlığımızın zorunlu kıldığı tüm tedbirleri aldık. Dünyamızın yaşadığı bu zorlu süreçte üzerimize düşeni yapmanın ve tekrar tesisimizi açmanın heyecanı içindeyiz. 17 Mart 2019 tarihinden beri kapalı olan havuz ve SPA bölümümüz hizmete açılmıştır. Bunun yanında restoranımızda da düzenli ilaçlama yaparak sosyal mesafe kurallarına göre hizmet veriyoruz. Personellerimiz gerekli eğitimden geçmektedir. Tesislerimize giriş yapan herkes ateş ölçer ile ateşi ölçülerek alınmaktadır.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)