Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i Ziyaret Etti

Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, sendikal faaliyetleri kapsamında Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yerel 05.01.2022, 11:07 05.01.2022, 11:16
Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i Ziyaret Etti

Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i ziyaret eden Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli göreve geldiği günden itibaren Samsun’da ve Karadeniz Bölgesinde “Gönül Sendikacılığı” bilinciyle çalıştıklarını ifade ederek sendikal faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Sendikal ve örgütlü mücadelenin doğru adresi Bem Bir Sen olduğunu belirten Gayretli, “Bem-Bir-Sen olarak söz verdiğimiz gibi yerel yönetim çalışanlarımızın her daim yanında olmaya devam ediyoruz. Bem-Bir-Sen ailesi büyük bir ailedir. Bu ailenin her bir üyesi bizim için çok değerlidir. Üyelerimizin ve üye iş yerlerimizin haklarının gözetilmesi bizim önceliğimizdir. Sendikal mücadelenin önemi imzalanan 6. Toplu sözleşme ile bir kez daha kendini gösterdi. Yaptığımız çalışmalarda bizlere destek veren ve her zaman bizim yanımızda olan Ladik Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel’e şahsım ve üyelerim adına destekleri ve nazik kabulleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ise; “Sendikal faaliyetleri her zaman önemsiyorum. Ladik Belediyesi olarak çalışanlarımızın haklarının gözetilmesi bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor. Ladik için 7/24 görev yapan tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanımız Savaş Gayretli’ye ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e günün anısına hediye takdim etti.


Nurhan Yapıcı Özel Kimdir?

2 Eylül 1966 yılında Ladik'te doğan Nurhan Yapıcı Özel, İlk, orta ve lise eğitimini Ladik'te bitirdi. Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesinde Mimarlık bölümününden mezun olan Özel; Ladik'te mimarlık yaptı.

Ladik Belediyesinden bir dönem meclis üyeliği, 2 dönem Ladik İl Genel Meclis üyeliği görevini yürüten ve AK Parti Ladik ilçe Kadın Kolları Başkanlığını yapan Nurhan Yapıcı Özel, 2013-2015 yılları arasında Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini üstlendi. Son olarak AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulunda Çevre, Şehir ve Klütür'den Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yapan Nurhan Yapıcı Özel, Halen Ladik Belediye Başkanlığını sürdürmektedir. Özel, Evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)