Alexa

Genç İş Adamları Manisa'da Bir Araya Geldi

​Ege Bölgesi'ndeki iş adamları Manisa Genç İş Adamları (MAGİAD) öncülüğünde bir araya geldi.

Genç İş Adamları Manisa'da Bir Araya Geldi

MAGİAD Dernek binasında bir araya gelen iş adamlar fikir alışverişinde bulundu.

Ege Genç İş Adamları yönetim kurulu üyesi ve MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, federasyon yönetim kurulu üyesi olan İzmir, Akhisar, Balıkesir, Nazilli ve Bandırma illerinden gelen başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.

"GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİYORUZ"

Ege Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Temel Aycan Şen başkanlığında gerçekleşen toplantıda Manisa ve Ege’deki konular gündeme getirildi. Basına kapalı olarak yapılan toplantıdan sonra Manisa’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ege Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Temel Aycan Şen, Ege Genç İşadamları Federasyonu toplantısını gerçekleştirmek için Manisa’da güçlerin birleştirildiğini ve çok daha başarılı olacaklarını söyledi.

Ev sahipliği görevini yapan Başkan Ömer Geriter şu açıklamaları kaydetti:“Bir süredir beraber görev yaptığımız arkadaşlarımızın Manisa’mıza teşrif etmiş olmasından kaynaklanan mutluluğu yaşıyoruz. Daha önce MAGİAD Başkan Vekili sıfatıyla bulunduğum Ege Genç İşadamları Federasyonundaki görevine bugün MAGİAD Başkanı sıfatıyla devam ediyorum. Misafirlerimize Manisa’mızı tanıtma fırsatımız oldu, ayrıca toplantıda Manisa başta olmak üzere tüm bölgede genç işadamlarımıza rehber olabilecek ne gibi girişimlerde bulunabiliriz konusunu tartıştık. Bundan sonraki süreçte tüm üyelerimizin bir biriyle tanışıp karşılıklı iş potansiyellerini ortaya çıkaracağı birliktelikleri gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.”

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325