Gölbaşı Belediyesinden Okullara Temizlik Malzemesi Desteği

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Namal’ı ziyaret ederek, okullara temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Yerel 09.10.2020, 23:50 10.10.2020, 00:00
Gölbaşı Belediyesinden Okullara Temizlik Malzemesi Desteği

Milli Eğitim Müdürü Salih Namal’ı ziyaret ederek, okullara temizlik malzemesi desteğinde bulunan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Öğrencilerin hijyenik şartlar altında eğitim ve öğretim hayatlarına devam edebilmeleri en büyük gayeleri olduğunu belirtti.

Başkan Şimşek İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Namal’ı ziyaret ederek, okullara temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Gölbaşı Belediyesi eğitim öğretim dönemine geçilmesi ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Namal'ı ziyaret ederek, okullardaki çalışmalar hakkında bilgi sunan Başkan Şimşek, okullara dağıtılmak üzere 200 litre el, 350 litre yer dezenfektanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti.

“Zor zamanlardan geçtiğimiz bu günleri birlik ve beraberlikle aşacağız” diyen Ramazan Şimşek sözlerine şöylerini şu şekilde sürdürdü:

“Bu zamana kadar Gölbaşı sınırları içerisinde bulunan okullarımızda öğrencilerimizin ortak kullandığı alanları, okul sıralarını, masaları, tuvaletleri ve daha bir çok alanı dezenfekte ettik. Öğrencilerimizin, hijyenik şartlar altında eğitim ve öğretim hayatlarına devam edebilmeleri en büyük gayemiz. Bu kapsamda da çalışmalarımıza ve desteklerimize hız kesmeden devam edeceğiz.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu