Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’dan MASKİ’ye Ziyaret

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’a bir ziyarette bulundu. Ziyarette Gördes ilçesine yapılan ve planlanan yatırımlar görüşüldü.

Yerel 09.02.2021, 16:41 18.02.2021, 22:15
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’dan MASKİ’ye Ziyaret

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’u makamında ağırladı. Ziyarette Gördes Belediyesi Meclis Üyeleri İlhan Türe ve Ahmet Esen de bulundu. Genel Müdür Aslay, ziyaretlerinden ötürü Gördes Belediye Başkanı Akyol’a teşekkür ederek, Gördes ilçesine yapılan ve planlanan yatırımlar ile ilgili bilgi verdi.

“Gördes ilçemize yatırımlar hızla devam edecek”

Daha önce ‘101 Mahalle’ ve ‘154 Mahalle’ projeleri kapsamında Gördes ilçesinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı dönüşümlerinin yaşandığını belirten Genel Müdür Aslay, “Güneşli, Evciler ve Ulgar mahallelerinde alt ve üstyapı çalışmaları için yüklenici firmaya yer teslimini yaptık. Bu kapsamda Güneşli’de içme suyu deposu imalatına başladık. Gördes ilçe merkezimize modern bir atıksu arıtma tesisi kazandırmıştık. İlçe merkezinin içme suyu kapasitesini artırmak için de çalışmalara devam ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)